O MNIE

Witaj, nazywam się Tomasz Kamiński i oferuję profesjonalne usługi projektowania graficznego i tworzenia responsywnych stron internetowych
Dzięki mojemu indywidualnemu podejściu do każdego projektu oraz wieloletniemu doświadczeniu, mogę zapewnić najwyższą jakość usług. Oferuję skuteczne rozwiązania z zakresu reklamy i projektowania, które przyczynią się do rozwoju Twojej firmy.

Z chęcią doradzę Ci w doborze najlepszych materiałów reklamowych, idealnie dopasowanych do Twojej działalności. Zapewnię Ci również kompleksową identyfikację wizualną marki, stworzę profesjonalne materiały promocyjne oraz responsywną stronę internetową.

Chociaż moje biuro mieści się w Łodzi, to współpracuję z klientami z całej Polski. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy zdalnej, dzięki czemu gwarantuję szybką realizację zleceń przy każdej formie współpracy. Jeśli jednak wolisz, możemy umówić się na spotkanie w dogodnej dla Ciebie lokalizacji.

Przy każdym projekcie dbam o zachowanie wysokiej jakości oraz szybkość realizacji, a także zapewniam miłą i luźną atmosferę. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio oraz pełną ofertą usług graficznych. Pozwól mi pomóc Ci w rozwijaniu Twojej firmy!

Defero Sp z o.o.
Defero Sp z o.o.
2022-01-10
Mieliśmy przyjemność zlecić projekt Panu Tomaszowi. Bardzo szybka odpowiedź i przesłanie pierwszego konceptu. Dobry kontakt, natychmiastowa rekcja na proponowane zmiany w projekcie. Jesteśmy zadowoleni z efektu końcowego. Na pewno skorzystamy ponownie z usług firmy.
Michał Zapędowski
Michał Zapędowski
2021-12-19
Projekt w 100% spełnił moje oczekiwania. Do tego świetny kontakt, ciekawe i świeże pomysły, szybkie terminy realizacji. Pełen profesjonalizm. Polecam.
Michał Świder
Michał Świder
2021-12-09
Od kilku lat zlecam projekty od różnych firm Panu Tomkowi i zawsze jestem zadowolony. Nowoczesne projekty, łatwy kontakt, szybka reakcja i co szczególnie cenię, krótkie czasy oczekiwania! Polecam.
Karol Ferenc
Karol Ferenc
2021-12-09
Profesjonalny grafik i sympatyczny człowiek. Realizuje zlecenia na umówiony termin. Zawsze można liczyć na pełne zaangażowanie i doskonałe projekty.
Karolina M
Karolina M
2021-12-08
Bardzo dobra komunikacja i zdefiniowanie potrzeb klienta. Można liczyć na profesjonalne podejście i skorzystać z doświadczenia Pana Tomka. Polecam!
Seta Joanna
Seta Joanna
2021-12-01
Bardzo fajna współpraca za każdym razem. Pan Tomek ma ciekawe pomysły, od razu czujesz, że rozmawiasz z osobą kreatywną, z dużym doświadczeniem. Polecam z czystym sumieniem 🙂
Kamil Łyko
Kamil Łyko
2021-12-01
Pan Tomek to świetny fachowiec - profesjonalny, rzetelny i znający się na swoim fachu. Kreatywny, potrafiący doskonale odgadnąć intencje zleceniodawcy a kiedy trzeba zasugerować lepsze rozwiązanie. Polecam!
Katarzyna Jozwiak
Katarzyna Jozwiak
2021-11-30
Świetny projekt i post 🙂 Bardzo dziękuję za super współpracę.